poniedziałek, 18 marca 2013

2. ODCHUDZAMY SIE

Każda z nas marzy o płaskim brzuchu, zgrabnych nóżkach i pięknych pośladkach. Niestety nie mamy czasu na codzienne treningi, objadamy się węglowodanami, brakuje w naszym organizmie białka i magnezu. Po przeczytaniu tuzina blogów o odchudzaniu i cudownych historii "JAK SCHUDŁAM 20kg" postanowiłam sama poszukać "ZŁOTEGO ŚRODKA" 

ROZDZIAŁ 1 - SŁODYCZE
Kto ich nie kocha? Pomagają na wszystkie niedogodności życia codziennego. Jaki mam sposób na brak cukrowych endorfin w moim organizmie? 
Zamień wysoko kaloryczne batoniki na chałwę lub suszone owoce, połącz przyjemne z pożytecznym. 

ROZDZIAŁ 2 - KAWA
Z tym nałogiem walka była najbardziej uciążliwa, uwielbiam kawę i zapach kawy piłam 3-4 kawy dziennie. Moim zamiennikiem stała się zielona herbata, która pobudzała mnie, dodaje energii i oczyszczała z toksyn.

ROZDZIAŁ 3 - WODA
Pijemy w granicach 1,5-2 litry płynów więc 1 litr wody to nasze MINIMUM

ROZDZIAŁ 4 - SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA
Jestem leniem, nie mam czasu na długie treningi, ma być szybko i efektywnie - wybrałam Mel B
i jej 10minutowe treningi na poszczególne partie mięśni. 
Linki:
Oczywiście nie robię trzech treningów jednego dnia!!! 
ROZDZIAŁ 5 - MOTYWACJA
Wyznacz sobie cel, powiedz dlaczego to robisz. Ja kupiłam sobie spodnie rozmiar 34 i chce w nie bez problemu wejść przed wyjazdem do Włoch czyli 30 kwietnia!

GOOD LUCK! ;*


2 komentarze:

  1. Jesteśmy wielkimi fankami treningów z Mel B. Efekty są naprawdę widoczne. Spróbuj również jej treningów na całe ciało. :) życzymy wytrwałości do rozmiaru 34. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. odchudzam się tak przy okazji, bo nie mogę się oprzeć (mimo, ze za oknem sroga zima) kawie mrożonej z lodami w pobliskiej kawiarni, wiec co spale to zjadam, ale zmienię to! Mel B nadchodzę! :)

      Usuń